WisselstukkenSchadebestekAfspraak
showroom gesloten

Nieuws

Terug

TIJDELIJKE SERVICE VANUIT DEERLIJK

2024 wordt het spannendste jaar in ons 50-jarig bestaan: we verhuizen! Heel binnenkort kan ons team jou ontvangen in een spiksplinternieuwe showroom op een toplocatie langs de Zelebaan in Lokeren.

Echter, vooraleer we samen kunnen genieten van deze nieuw setting, zullen we samen de periode tussen ons vertrek uit ons huidig pand en de intrek in het nieuwe pand moeten overbruggen. Evident zal het niet zijn, maar we beloven je hierbij zo veel mogelijk te ontzorgen en je kan steeds bij ons terecht met alle vragen.

NIEUWBOUW LOKEREN

De voorbije weken werden uitgebreide archeologische onderzoeken gevoerd op het stuk grond waar de nieuwbouw zal komen. Er werden sporen gevonden van een middeleeuwse nederzetting! Deze opgravingen werden intussen afgerond en eerstdaags start de bouw. We hopen begin 2024, de gebouwen in gebruik te kunnen nemen zodat we het nieuwe jaar samen met onze klanten goed kunnen starten!

TIJDELIJKE SERVICE VANUIT DEERLIJK

In september moeten we onze huidige gebouwen verlaten. Dankzij de samenwerking met Ignace Coudron en Veronique Vanhoo, zaakvoerders van Vanomobil, kunnen we de continuïteit van onze diensten verzekeren gedurende deze tussenperiode. In september verhuist het team voor enkele maanden naar de gebouwen van Vanomobil Deerlijk, waar we jou kunnen ontvangen en helpen zoals je van ons gewoon bent. Begin 2024 kunnen we dan samen het glas heffen op de definitieve intrek in onze gloednieuwe showroom en werkplaats.

Jaarlijks verlof

Van 15/07/2023 tot en met 31/07/2023 gaat het volledige team Vervaet in verlof en zijn onze showroom en werkplaats dus gesloten.

Herstelling motorhome

Tot ons jaarlijks verlof kan je nog bij ons terecht voor dringende herstellingen, vanaf 15/07/2023 verwijzen we jullie tijdelijk door naar Vanomobil Deerlijk, waar ons team vanaf september ook actief zal zijn. Maak een afspraak via 056 430 180 of planning@vanomobil.be

Waterdichtheidscontrole motorhome

Tot eind augustus kan je nog in Lokeren een afspraak maken voor een waterdichtheidscontrole. Opgelet, enkel waterdichtheidscontroles, geen extra herstellingen of nazichten.

Expertise motorhome

Gezien we deze niet meer zullen kunnen afronden, kunnen we vanaf heden geen nieuwe schadegevallen met expertise meer opstarten in Lokeren.

Hiervoor kunnen jullie terecht bij: michiel@vanomobil.be

Garantiegeval motorhome

Ook voor nieuwe garantiegevallen verwijzen we jullie rechtstreeks door naar Vanomobil Deerlijk: garanties@vanombil.be Vanaf september volgen wij deze aanvragen weer verder op vanuit Deerlijk.

We proberen zoveel mogelijk openstaande garantie aanvragen te verwerken voor de verhuis. Elke klant wordt hierover persoonlijk gecontacteerd. Deze die niet afgerond kunnen worden, zullen door ons eigen team verder worden opgevolgd vanuit Deerlijk.

Leveringen motorhomes en caravans?

Verkoop en leveringen gaan nog door in Lokeren tot eind augustus. Alle klanten worden uiteraard persoonlijk op de hoogte gehouden.

Eigenaar van of interesse in een caravan?

De Firma Europacaravans in Kluisbergen zal vanaf het seizoen 2024 de verdeling van en de service op het caravan gamma van Bürstner op zich nemen. Het team van Europacaravans is gepassioneerd door caravans en is na vele jaren ervaring een echte expert in dit product. Ze zijn super enthousiast om dit mooie Duitse merkt te mogen vertegenwoordigen. We hebben er 100% vertrouwen in dat ze goed zorg zullen dragen voor onze caravan klanten.

 056 29 94 64info@europacaravans.behttps://www.europacaravans.be/

Aarzel niet ons te contacteren met vragen.

Bedankt voor het geduld en het vertrouwen!

Team Campingshow Vervaet

Blijft u graag op de hoogte?

Inschrijven